Storytel – aplikacja godna uwagi

To pierwszy raz, kiedy będę polecał Wam coś innego niż książka. Choć to nie do końca prawda. Zapewne każdy z Was słyszał reklamę Storytel, aplikacji, dzięki której można słuchać audiobooków. Miesięczny koszt to niecałe 30 zł. Dużo, nie dużo. W zależności od tego, kto jak tą aplikację wykorzystuje. Ja postanowiłem spróbować, 14 dni za darmo, a jeśli się dobrze poszuka w internecie można znaleźć kod na 30 dni.

Aplikacja udostępnia książki w języku polskim i angielskim. Mnie zainteresowały audiobooki przede wszystkim o tematyce religijnej. I tak znalazłem tu np. ks. Piotra Pawlukiewicza, o. Adama Szustaka, ks. Marka Dziewieckiego i wielu innych. Ostatnio słuchałem Jamesa Martina SJ “Jezus”, grubą książkę, która już od dłuższego czasu leżała na mojej półce, ale nie miałem czasu, aby się za nią wziąć. Ponad 20 godzin słuchania, w domu nie wiem kiedy bym ją przerobił. Dzięki tej aplikacji połączyłem przyjemne z pożytecznym – słuchałem w pracy.

Aplikacja udostępnia audiobook lub ebook, lub to i to. Podczas słuchania można dodać zakładki z własnym komentarzem, dzięki temu możemy wrócić do wybranego fragmentu później.

Jeżeli masz trochę czasu w pociągu, autobusie, samochodzie czy na spacerze, polecam tą aplikację, choćby żeby spróbować. Przeliczając jaki jest koszt książek czy audiobooków, wydaje mi się, że to dobry sposób na oszczędności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.