Kontakt & o mnie

Mam na imię Maciej, 35 lat. Jestem stałym lektorem i akolitą. Posługę lektora otrzymałem 5 marca 2006 roku z rąk bpa Tadeusza Werno, a akolity 25 lutego 2007 roku z rąk kard. elekta Ignacego Jeża. 

Jestem magistrem teologii, swoją pracę magisterską napisałem z historii Kościoła. Od tego czasu interesuje mnie historia mojego rodzinnego miasta – Piły. Kolekcjonuję przedwojenne pocztówki z tego miasta (mam ich w tej chwili około 400) i publikuję na stronie internetowej www.pocztowki-schneidemuhl.pila.pl

Przez kilkanaście lat uczyłem w szkole podstawowej katechezy, dziś kieruje samochodami ciężarowymi 🙂

Aktualnie swoją posługę pełnię w Lokalnej Polskiej Misji Katolickiej w Slough pod wezwaniem Miłosierdzia Bożego i Matki Bożej Królowej Polski.

Chciałbym zaznaczyć, że prowadzona przeze mnie strona internetowa jest moją prywatną stroną. W żaden sposób jej treść nie jest sprawdzana i korygowana przez władze kościelne, choć dokładam wszelkich starań, aby to co tu znajdziesz, było zgodne z nauczaniem Kościoła rzymskokatolickiego. Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości zapraszam do kontaktu admin@ustanowiony.pl lub przez facebook.

W Sanktuarium Matki Bożej w La Salette

W Sanktuarium Matki Bożej w Lourdes